تبلیغات
فیزیک مهندسی (Engineering Physics) - پرتاب دومین موجود زنده به فضا
 
فیزیک مهندسی (Engineering Physics)
www.Eng-Physics.com
                                                        
درباره وبلاگ

فیزیک مهندسی رشته ای برای پیوند فیزیک محض و علوم مهندسی است.
و با پیوند برقرار کردن بین این دو ، در چند دهه ی اخیر منجر به پیشرفت های شگرفی هم در تولید علم و هم در تکنولوژی شده است .
اساسا دلیل به وجود آمدن این رشته تربیت افرادی است که با آشنایی با دروس علوم پایه و توانایی کاربردی بتوانند میان علم و تکنولوژی ارتباط برقرار کنند که در کشور های صنعتی تا حد زیادی به این هدف نایل آمدند
اکنون جمعی از اولین دانشجویان فیزیک مهندسی ایران از دانشگاه صنعتی قم قصد بیان مطالب مورد نیاز در رابطه با رشته و دانشگاه مذکور را داریم

پشتیبانی


SWF support
Mehrdad support
Mamareza support
برای دسترسی سریع تر به مطالب مورد نظر از فهرست موضوعی زیر استفاده کنید


مدیر وبلاگ : Sajjad_Swf
نظرسنجی
کدوم قسمت بیشتر کار بشه؟؟صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

سه شنبه 26 شهریور 1392 :: نویسنده : Mehrdad ya

قائم مقام سازمان فضایی ایران از اعزام دومین کاوشگر موجود زنده به فضا خبر داد و گفت: کاوشگر پیشگام2 با حامل سوخت مایع تا یکماه و نیم دیگر به فضا پرتاب خواهد شد.

حمید فاضلی در جمع خبرنگاران با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز کاوشگر پیشگام یک سال گذشته با حامل سوخت جامد اظهار داشت: در یک قدم جدیدتر در دستیابی به اعزام موجود زنده به فضا این بار کاوشگر پیشگام با حامل سوخت مایع که شتاب کمتری دارد و دارای سیستم هدایت و کنترل بازیابی موجود زنده است، طی یکماه‌ و نیم آینده به فضا پرتاب خواهد شد که امیدواریم این بار نیز این موجود زنده با موفقیت بازیابی شود.

وی گفت: در همین حال تا پایان سال جاری پرتاب ماهواره تحقیقاتی تدبیر، ماهواره دانشگاهی شریف و ناهید را نیز در برنامه داریم که در این راستا مذاکراتی با دانشگاه ها برای اتمام فعالیت های کاربردی و عملیاتی این ماهواره ها انجام شده است.

فاضلی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید اهمیت ویژه ای به موضوع فضا و فناوری فضایی قائل است و در این راستا برنامه های سازمان فضایی ایران با جدیت و پویایی بیشتر ادامه پیدا خواهد کرد.
نوع مطلب : دیگر....، اخبار تکنولوژی، 
برچسب ها : پرتاب دومین موجود زنده به فضا، پرتاب دوم به فضا، کاوشگر پیشگام2،


 
   
Online User